denný letný tábor 22.7.-26.7.2019

Denný jazdecký Tábor 2019 pre deti od 8-16 rokov

Jazdecká škola v srdci konskej farmy – Koníčky koniny a zaklínači Monty Ranč

 KEDY?:

denne od 22.7.2019 do 26.7.2019 /Turnus K4D/ 5 dní v čase od 9.00 hod do 17.30 hod.

Tábor pre milovníkov koní, pokročilých jazdcov, ale aj začiatočníkov, ktorý chcú zažiť kúzlo vidieka, prekrásnu prírodu a život na konskej farme. Všetko na ranči v rodinnom prostredí s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.

Program: jazdy na koňoch , jazdy do prírody, v jazdiarni, starostlivosť o kone, čistenie a sedlanie, tréningové hodiny, odborný učiteľ jazdy, vedenie detí k zodpovednosti a samostatnosti na základe starostlivosti o kone, odborné a praktické prednášky – reč koní, chov koní, ošetrovanie koní, ochranné prilby.

Široký doplnkový program:, veselé koniny Spirita a Wikiny, guláš piknik – „Big Bosa“, Opekačka pri táboráku, hra na gitare, , výroba suvenírov, tvorivé dielne, spoločenské hry na stôl aj v prírode, Tradičná a nezabudnuteľná Zlatá podkova, zlaté podkováky, vecné ceny.

Na ranči 26 koní, žriebätá, kravy, teľatá, psy, mačky všetko v srdci prírody.

K dispozícii: Ohnisko, hojdačky, krb, letná terasa, potok, stolnotenisový stôl, , lopty, ihrisko, jazdiarne, šatne, sprchy, WC aj na ranči,. 2x animátor + 2x inštruktor jazdy, zdravotný dozor.

Stravovanie v v GAZDOVSKOM DOME Strava 3x denne, pitný režim spoločenská miestnosť, jedáleň, súčasť domu – ohnisko, malý rybník, rozsiahly dvor na hry 400 m od ubytovania ranč – ideálne podmienky na jazdenie.

Doprava: individuálna.

Cena: 114,-eur 5 dní/ 1deň/23,-eur

V cene: program, doplnkový program, , strava, 4 hod. čistej jazdy, 1 hod. 60 min tj: 240 min. 1 h/ 14€. Možnosť dokúpenia doplnkových jázd priamo na jazdiarni

Bližšie informácie, objednávky na: Katarína Rovná tel.: 0905454508, info@montyranc.sk, Monty Ranč, Jilemnického 885/32, 972 13 Nitr.Pravno www.montyranc.sk

 

Ďakujeme deťom v tábore, ktoré milujú kone a pochopili, že život s nimi je niečo úžasné, a pre tento pocit sa dokázali vzdať TV, PC, … luxusu aspoň na pár dní.

Naši inštruktori v letnom tábore sa dokážu postarať profesionálne o kone aj deti, vytvoriť im príjemnú prazdninovú atmošku!