Detské tábory 2021

 

 

Tábor pre milovníkov koní, pokročilých jazdcov, ale aj detikonezačiatočníkov. Mnohí z Vás si už koníčky vyskúšali. Že je to super! Pre Vás, ale aj pre nových odvážlivcov sme pripravili ďaľšie stretnutie koniarov. Tak hor sa do sedla! Na ozajstnú konskú farmu plnú koní, ale aj žriebät, teliatok, kráv, a drobných zvierat, so všetkým čo k tomu patrí! Ranč v rodinnom štýle v srdci prírody, a útulný gazdovský dom nájdete v malebnej dedinke Vyšehradné. Čaká Vás  zdokonaľovanie sa v jazde na koni počas celých letných prázdnin. 

Tento tábor na konskej farme je zameraný aj na pedagogicko- psychologický rozvoj detí a mládeže. Deti vedia že, kone starostlivosť potrebujú, pretože ich majú radi a snažia sa o ne postarať. Spojenie “kôň-dieťa” , ich vedie k seba rozvoju, estetickému cíteniu, rozvoju komunikačných schopností, posilneniu odvahy, svedomitosti a vlastných kvalít motivácie, rozvoju manuálnych činností. Umožňujeme deťom skúsiť aj proces ošetrovania koní a komunikácie s koňom, ktorý idú ruka v ruke k ich rozvoju.

Pre deti od 8 do 16 rokov

v turnusoch kód : K1, K2, 0, K3, K4,  

Program: Jazdy na koni, jazdy do prírody, v jazdiarni . Základy starostlivosti o kone, čistenie a sedlanie,  vedenie detí k  zodpovednosti, samostatnosti, sebadisciplíne. odborné a praktické prednášky – reč koní, chov koní, ošetrovanie koní. , odborný učiteľ jazdy, praktické skúsenosti, dve jazdiarne.tábor

Doplnkový program: Kúzlo vidieka a života na konskej farme,  Tajomstvo života farmárov, a našich starých mám, využívanie darov prírody, žitie podľa ročných období, poznávanie liečivých bylín, zber, uchovánie, príprava čajov tinktúr, /na obnovu zdravia, podporu imunity, zdravého dýchania, cvičenia……….  Vstup do cechu koniarského, veselé koniny Spirita a Wikiny, disco tanec zelenáča,  tradičný guláš piknik – „Big Bosa“ , opekačka pri táboráku, hra na gitare hra BU-BUhu, výroba suvenírov, tvorivé dielne, spoločenské hry na stôl aj v prírode,  odmeny pre šikovných! Nezabudnuteľná- Zlatá podkova a zlaté podkováky,

K dispozícii: Ohnisko, hojdačky, krb, letná terasa, stolnotenisový stôl, stolný futbal, lopty, jazdiarne, lúky, potoky, šatne, sprchy, WC – všetko na ranči.

Na 15-20 detí 2 animátori, 2 inštruktori jazdy, jazdecké helmy, zdravotný dozor, , komplexná starostlivosť o vaše dieťa.

Ubytovanie v GAZDOVSKOM DOME 5-6 lôžkových izbách, 2x WC, 2x sprchy spoločné, spoločenská miestnosť, TV, SAT, mobil signál, súčasť domu ohnisko, malý rybník, rozsiahly dvor na hry, 400m od ubytovania rozsiahly ranč -  obrovské lúky. Ideálne podmienky na jazdenie.

Strava: domáca strava pripravovaná podľa požiadaviek na stravovanie detí a mládeže podľa štátneho zdravotného dozoru 5x denne, pitný režim, / začína obedom končí raňajkami . V Tábore varia aj bezlepkovú diétu, suroviny si účastník donesie na vlastné náklady .Je však nutné sa pred nástupom dohodnúť s  organizátorom!

Nocľah 7x , 9x alebo 6x noc podľa turnusov v cene je zahrnutá aj daň za ubytovanie noc/osoba.

Doprava: individuálna.

V cene LT: Program, doplnkový program, vybavenie, ubytovanie, strava, dvaja animátori, učiteľ jazdy, 2x asistenti jazdy, zdravotný dozor, jazdecké helmy,

Povinný príplatok:4 hod. j jazdy/  1h/14€ . Odjazdené hodiny sú evidované individuálne pre každé dieťa v minútach, podľa  jazdeckej vzdelanosti detí. Jazdy z povinného príplatku sú cenovo zazmluvnené v pobyte LT. Tj. Cena jazdy 14eur/hod. platí  na 4 hodiny.

Možnosť dokúpenia ďalších doplnkových jázd priamo v jazdiarni, už v tábore .

Kód Termín Dni Suma za LT+jazdy suma spolu stav k 2021 2.8.21
K1 4.7. – 13.07.21 10 270+56 326€    prebehol
K2 15.07. – 24.07.21 10 270+56 326€    prebehol
- -  —————-
K3 01.08. – 07.08.21 7 186+56 242€    prebieha
K4 08.08. – 15.08.21 8 217+56 273€    voľné pre 4 dievčatá

Ak sa potrebujete informovať ohľadom LT volajte po 19.00 hod. počas trvania táborov ďakujeme!

Spôsob objednávania: informatívne  termíny a ceny na 2021

Objednávajte si letný  tábor ak ste sa naozaj preň rozhodli! Deti len po súhlase rodičov!!!

INFO: Do Tábora Budete Potrebovať PCR, /alebo Kloktací/- test na COVID pre deti od 13 rokov /potvdenie/ nie starší ako 72 hodín od doručenia výsledku

, poz:/PCR test 1xročne zdravotná poisťovna prepláca/prípadne potvrdenie, že dieťa prekonalo Covid, alebo je zaoočkované na COVID.

 

Deti do 12 rokov+ 364 dni sa testovať nemusia vôbec :)  

17_06_2021_Usmernenie_zotavovacie_podujatia

:) Odporúčame sledujte situáciu ohľadom opatrení a testovania na Covid pre letné tábory,

POZOR Ohľadne súčasnej situácie COVID  Platby za Letný tábor sa uhrádzajú celé  Uhradená suma musí byť pripísaná na účet minimálne 14 dní pred začatím LT  daného turnusu. Bez možnosti   rezervačného poplatku -aktuálny spôsob úhrady a pravidlá účasti Vám zašleme na mail.

Odporúčame :  Pokiaľ si chcete uplatňovať príspevok od zamestnávateľa – uhrádzajte sumu za LT  celú ! Plaťte z účtu kto si bude príspevok uplatňovať, Údaje uvádzajte toho zákonneho zástupcu- na koho budeme vystavovať  potvrdenie o absolvovaní LT

Faktúru a potvrdenie budete mať pripravené pri odchode z LT

Na základe mimoriadnej situácie na Slovensku, a v prípade že by sa tábory nekonali, sumu za pobyt vrátane zálohy,/ alebo len zálohu,/  navrátime v plnej výške ! Počet detí v jednom turnuse bude v obmedzenom množstve podľa aktuálnych opatrení, preto neodkladajte prihlásenie na poslednú chvíľu.

V prihláške Vášho dieťaťa uveďte kontaktný tel. zákonného zástupcu nie dieťaťa!   Údaje ktoré uvediete sú použité k zmluve o LT aj ako fakturačné. Mail udávajte aktuálny-budú vám naň doručené pokyny k platbe, skontrolujte si správnosť mailu.

V poznámkach: uvádzajte :

-Súhlasím so spracovaním osobných údajov (dôležité), tu  GDPR

-mám -nemám,záujem využiť príspevok na rekreáciu od svojho zamestnávateľa (dôležité),

-s kým chce byť dieťa na izbe, prípadne iné dôležité informácie . Prečítajte si organizačné podmienky LT na našej stránke sú neoddeliteľnou súčasťou zmluvy a Pobytového poukazu.

Na základe objednávky vám budú doručené mailom podklady k LT a pokyny k platbe  , detitáborový poukaz je platný len po dodržaní platobných podmienok uvedených na zmluve, bude vám doručený poštou.

Pri platbách na účet udávajte do poznámky pre prijímateľa meno dieťaťa a kód turnusu.

Pri platbách šekom Typu H na našu adresu udávajte do poznámky meno dieťaťa a kód turnusu.

Objednajte si detský tábor online TU.

Bližšie informácie, informácie v prípade nejastostí, alebo telefonická objednávka na:

Kontaktná Osoba: Katarína Rovná CK MONTY- RANČ, tel.: 0905454508

Prázdniny na Ranči