Detské tábory 2023

 

 

Tábor pre milovníkov koní, pokročilých jazdcov, ale aj detikonezačiatočníkov. Mnohí z Vás si už koníčky vyskúšali. Že je to super! Pre Vás, ale aj pre nových odvážlivcov sme pripravili ďaľšie stretnutie koniarov. Tak hor sa do sedla! Na ozajstnú konskú farmu plnú koní, ale aj žriebät, teliatok, kráv, a drobných zvierat, so všetkým čo k tomu patrí! Ranč v rodinnom štýle v srdci prírody, a útulný gazdovský dom nájdete v malebnej dedinke Vyšehradné. Čaká Vás  zdokonaľovanie sa v jazde na koni počas celých letných prázdnin. 

Tento tábor na konskej farme je zameraný aj na pedagogicko- psychologický rozvoj detí a mládeže. Deti vedia že, kone starostlivosť potrebujú, pretože ich majú radi a snažia sa o ne postarať. Spojenie “kôň-dieťa” , ich vedie k seba rozvoju, estetickému cíteniu, rozvoju komunikačných schopností, posilneniu odvahy, svedomitosti a vlastných kvalít motivácie, rozvoju manuálnych činností. Umožňujeme deťom skúsiť aj proces ošetrovania koní a komunikácie s koňom, ktorý idú ruka v ruke k ich rozvoju.

Pre deti od 8 do 16 rokov

v turnusoch kód : K1, K2, K2A,  K3, K4,  

Program: Jazdy na koni, jazdy do prírody, v jazdiarni . Základy starostlivosti o kone, čistenie a sedlanie,  vedenie detí k  zodpovednosti, samostatnosti, sebadisciplíne. odborné a praktické prednášky – reč koní, chov koní, ošetrovanie koní. , odborný učiteľ jazdy, praktické skúsenosti, dve jazdiarne.tábor

Doplnkový program: Kúzlo vidieka a života na konskej farme,  Tajomstvo života farmárov, a našich starých mám, využívanie darov prírody, žitie podľa ročných období, poznávanie liečivých bylín, zber, uchovánie, príprava čajov tinktúr, /na obnovu zdravia, podporu imunity, zdravého dýchania, cvičenia……….  Vstup do cechu koniarského, veselé koniny Spirita a Wikiny, disco tanec zelenáča,  tradičný guláš piknik – „Big Bosa“ , opekačka pri táboráku, hra na gitare hra BU-BUhu, výroba suvenírov, tvorivé dielne, spoločenské hry na stôl aj v prírode,  odmeny pre šikovných! Nezabudnuteľná- Zlatá podkova a zlaté podkováky,

K dispozícii: Ohnisko, hojdačky, krb, letná terasa, stolnotenisový stôl, stolný futbal, lopty, jazdiarne, lúky, potoky, šatne, sprchy, WC – všetko na ranči.

Na 15-20 detí 2 animátori, 2 inštruktori jazdy, jazdecké helmy, zdravotný dozor, , komplexná starostlivosť o vaše dieťa.

Ubytovanie v GAZDOVSKOM DOME 5-6 lôžkových izbách, 2x WC, 2x sprchy spoločné, spoločenská miestnosť, TV, SAT, mobil signál, súčasť domu ohnisko, malý rybník, rozsiahly dvor na hry, 400m od ubytovania rozsiahly ranč -  obrovské lúky. Ideálne podmienky na jazdenie.

Strava: domáca strava z bio produktov, racionálnej výživy, kde aj strava je liekom, bez chémie, pripravovaná podľa požiadaviek na stravovanie detí a mládeže podľa štátneho zdravotného dozoru 5x denne, pitný režim, / začína obedom končí raňajkami . V Tábore varia aj bezlepkovú diétu, suroviny si účastník donesie na vlastné náklady .Je však nutné sa pred nástupom dohodnúť s  organizátorom! špeciálnu stravu zadajte už do prvej prihlášky.

Nocľah 7x , 9x noc podľa turnusov v cene je zahrnutá aj daň za ubytovanie noc/osoba.

Doprava: individuálna.

V cene LT: Program, doplnkový program, vybavenie, ubytovanie, strava, dvaja animátori, učiteľ jazdy, 2x asistenti jazdy, zdravotný dozor, jazdecké helmy,

Povinný príplatok:4 hod. j jazdy/  1h/17€ . Odjazdené hodiny sú evidované individuálne pre každé dieťa v minútach, podľa  jazdeckej vzdelanosti detí. Jazdy z povinného príplatku sú cenovo zazmluvnené v pobyte LT. Tj. Cena jazdy 17eur/hod. platí  na 4 hodiny.

Možnosť dokúpenia ďalších doplnkových jázd priamo v jazdiarni, už v tábore .

Ponúkame posledné miesta pre novoregistrovaných od 8.6.2023 za akciovú cenu v K1, K2  10 dňový turnus za novú cenu 398€ !!!!!! počet voľných miest je obmedzený! 

Kód Termín Dni Suma za LT+jazdy4h suma spolu stav k 2023 8.6..2023
K1 2.7. – 11.07.23 10 387+68 455€ akcia  za 398   
K2 13.07. – 22.07.23 10 387+68 455€ akcia za 398
K2A 13.07-20.07.23 8  301+68 369€  
K3 23.07. – 30.07.23 8 301+68 369€voľné 1muž 3ženy    
K4 06.08. – 13.08.23 8 301+68 369€ voľne 2 ženy

Spôsob objednávania:   termíny a ceny na 2023 

Objednávajte si letný  tábor ak ste sa naozaj preň rozhodli! Deti len po súhlase rodičov!!! objednávky vypisujte úplne, meno aj priezvisko

17_06_2021_Usmernenie_zotavovacie_podujatia

Platby za Letný tábor sa uhrádzajú celé.  Uhradená suma musí byť pripísaná na účet minimálne 14 dní pred začatím LT  daného turnusu. Bez možnosti   rezervačného poplatku -aktuálny spôsob úhrady a pravidlá účasti Vám zašleme na mail.

Odporúčame : 

Pokiaľ si chcete uplatňovať príspevok od zamestnávateľa – uhrádzajte sumu za LT  celú ! Plaťte z účtu kto si bude príspevok uplatňovať, Údaje uvádzajte toho zákonneho zástupcu- na koho budeme vystavovať  potvrdenie o absolvovaní LT, danú skutočnosť uvádzajte už v prvotnej objednávke -prihláške!

-Faktúru a potvrdenie budete mať pripravené pri odchode z LT

V prihláške Vášho dieťaťa uveďte kontaktný tel. zákonného zástupcu nie dieťaťa!   Údaje ktoré uvediete sú použité k zmluve o LT aj ako fakturačné. Mail udávajte aktuálny-budú vám naň doručené pokyny k platbe, skontrolujte si správnosť mailu.

V poznámkach v prihláške už pri objednávaní: uvádzajte :

-Súhlasím so spracovaním osobných údajov (dôležité), tu  GDPR

-mám -nemám,záujem využiť príspevok na rekreáciu od svojho zamestnávateľa (dôležité),

-s kým chce byť dieťa na izbe, prípadne iné dôležité informácie .

Prečítajte si organizačné podmienky LT na našej stránke sú neoddeliteľnou súčasťou zmluvy a Pobytového poukazu.

Na základe objednávky vám budú doručené mailom podklady k LT a pokyny k platbe  , detitáborový poukaz je platný len po dodržaní platobných podmienok uvedených na zmluve.

Pri platbách na účet udávajte do poznámky pre prijímateľa meno a priezvisko dieťaťa a kód turnusu.

Pri platbách šekom Typu H na našu adresu udávajte do poznámky meno dieťaťa a kód turnusu.

Objednajte si detský tábor online TU.

Bližšie informácie, informácie v prípade nejastostí, na:

Kontaktná Osoba: Katarína Rovná  MONTY- RANČ, tel.: 0905454508

v prac. dňoch  9.00 – 17.00 hod.

Prázdniny na Ranči