Detské tábory 2020

 

Tábor pre milovníkov koní, pokročilých jazdcov, ale aj detikonezačiatočníkov. Mnohí z Vás si už koníčky vyskúšali. Že je to super! Pre Vás, ale aj pre nových odvážlivcov sme pripravili ďaľšie stretnutie koniarov. Tak hor sa do sedla! Na ozajstnú konskú farmu plnú koní, ale aj žriebät, teliatok, kráv, a drobných zvierat, so všetkým čo k tomu patrí! Ranč v rodinnom štýle v srdci prírody, a útulný gazdovský dom nájdete v malebnej dedinke Vyšehradné. Čaká Vás  zdokonaľovanie sa v jazde na koni počas celých letných prázdnin. 

Tento tábor na konskej farme je zameraný aj na pedagogicko- psychologický rozvoj detí a mládeže. Deti vedia že, kone starostlivosť potrebujú, pretože ich majú radi a snažia sa o ne postarať. Spojenie “kôň-dieťa” , ich vedie k seba rozvoju, estetickému cíteniu, rozvoju komunikačných schopností, posilneniu odvahy, svedomitosti a vlastných kvalít motivácie, rozvoju manuálnych činností. Umožňujeme deťom skúsiť aj proces ošetrovania koní a komunikácie s koňom, ktorý idú ruka v ruke k ich rozvoju.

Pre deti od 8 do 16 rokov

v turnusoch kód : K1, K2, K3, K4, K5,  

Program: Jazdy na koni, jazdy do prírody, v jazdiarni . Základy starostlivosti o kone, čistenie a sedlanie,  vedenie detí k  zodpovednosti, samostatnosti, sebadisciplíne. odborné a praktické prednášky – reč koní, chov koní, ošetrovanie koní. Kúzlo vidieka a života na konskej farme, odborný učiteľ jazdy, praktické skúsenosti, dve jazdiarne.tábor

Doplnkový program: Vstup do cechu koniarského, veselé koniny Spirita a Wikiny, disco tanec zelenáča,  tradičný guláš piknik – „Big Bosa“ , opekačka pri táboráku, hra na gitare hra BU-BUhu, výroba suvenírov, tvorivé dielne, spoločenské hry na stôl aj v prírode,  odmeny pre šikovných! Nezabudnuteľná- Zlatá podkova a zlaté podkováky,sladkosti, vecné ceny. Vystúpenia: jazdy na koni,  ohňová show.

K dispozícii: Ohnisko, hojdačky, krb, letná terasa, stolnotenisový stôl, stolný futbal, lopty, jazdiarne, lúky, potoky, šatne, sprchy, WC – všetko na ranči.

Na 20 detí 2 animátori, 2 inštruktori jazdy, jazdecké helmy, zdravotný dozor, poistenie proti úpadku, komplexná starostlivosť o vaše dieťa.

Ubytovanie v GAZDOVSKOM DOME 5-6 lôžkových izbách, 2x WC, 2x sprchy spoločné, spoločenská miestnosť, TV, SAT, mobil signál, súčasť domu ohnisko, malý rybník, rozsiahly dvor na hry, 400m od ubytovania rozsiahly ranč -  obrovské lúky. Ideálne podmienky na jazdenie.

Strava: domáca strava pripravovaná podľa požiadaviek na stravovanie detí a mládeže podľa štátneho zdravotného dozoru 5x denne, pitný režim, / začína obedom končí raňajkami . V Tábore varia aj bezlepkovú diétu, suroviny si účastník donesie na vlastné náklady .Je však nutné sa pred nástupom dohodnúť s  organizátorom!

Nocľah 8x alebo 6x noc podľa turnusov v cene je zahrnutá aj daň za ubytovanie noc/osoba.

Doprava: individuálna.

V cene LT: Program, doplnkový program, vybavenie, ubytovanie, strava, dvaja animátory, učiteľ jazdy, 2xasistenti jazdy, zdravotný dozor, jazdecké helmy, poistenie proti úpadku.

Povinný príplatok:4 hod. čistej jazdy/ 1 h. 60min./ tj: 240 min. 1h/14€ . Odjazdené hodiny sú evidované individuálne pre každé dieťa v minútach, podľa  jazdeckej vzdelanosti detí. Jazdy z povinného príplatku sú cenovo zazmluvnené v pobyte LT. Tj. Cena jazdy 14eur/hod. platí  na 4 hodiny.

Možnosť dokúpenia ďalších doplnkových jázd priamo v jazdiarni, už v tábore .

Kód Termín Dni Suma za LT+jazdy suma spolu stav k 3.7..19
K1 30.06. – 06.07.19 7 187+56 243€  obsadené
K2 07.07. – 13.07.19 7 187+56 243€ 2 volné D
K3 14.07. – 20.07.19 7 187+56 243€  2 volné D
K4 21.07. – 27.07.19 7 187+56 243€  volné
K5 28.07. – 03.08.19 7 187+56 243€  volné

Spôsob objednávania: informatívne  termíny a ceny na 2019

Objednávajte si letný  tábor ak ste sa naozaj preň rozhodli! Deti len po súhlase rodičov!!!

Po zadaní objednávky- odoslaní, vám obratom zašleme VS ak nebude doručená minimálne zálohová platba do 10 dní vašu objednávku zrušíme a postupujeme miesto ďalšiemu dieťaťu – prázdniny sú za dverami :)  Ďakujeme

V prihláške Vášho dieťaťa uveďte kontaktný tel. zákonného zástupcu nie dieťaťa!   Údaje ktoré uvediete sú použité k zmluve o LT aj ako fakturačné. Mail udávajte aktuálny-budú vám naň doručené pokyny k platbe, skontrolujte si správnosť mailu.

V poznámkach: uvádzajte :

-Súhlasím so spracovaním osobných údajov (dôležité), tu  GDPR

-mám -nemám,záujem využiť príspevok na rekreáciu od svojho zamestnávateľa (dôležité),

-s kým chce byť dieťa na izbe, prípadne iné dôležité informácie . Prečítajte si organizačné podmienky LT na našej stránke sú neoddeliteľnou súčasťou zmluvy a Pobytového poukazu.

Na základe objednávky vám budú doručené mailom podklady k LT a pokyny k platbe  , detitáborový poukaz je platný len po dodržaní platobných podmienok uvedených na zmluve, bude vám doručený poštou.

Pri platbách na účet udávajte do poznámky pre prijímateľa meno dieťaťa a kód turnusu.

Pri platbách šekom Typu H na našu adresu udávajte do poznámky meno dieťaťa a kód turnusu.

Objednajte si detský tábor online TU.

Bližšie informácie, informácie v prípade nejastostí, alebo telefonická objednávka na:

Kontaktná Osoba: Katarína Rovná CK MONTY- RANČ, tel.: 0905454508

Prázdniny na Ranči