Ubytovanie

gazdovskydom-300x210 IMAG0334

Chata rodinného typu je  lokalizovaná v oblasti Malej Fatry v srdci podhorskej obci Vyšehradné, na severnom konci Hornonitrianskej kotliny. 10 minút pešou chôdzou sa nachádza náš rozsiahly konský ranč.

Gazdovský dom je 10 posteľový /plus 9 prístelkov/ samostatne stojaci objekt. V areáli domu je k dispozícii ohnisko so záhradným posedením, krytá teraska, rybníček a priestranný dvor na hry pre deti, parkovanie vo dvore.

Dom  je vybavený tromi, štyri až šesťposteľovými izbami. V čase letných prázdnin je možnosť rozšírenia o dve izby so samostatným vstupom z nádvoria letného prázdninového domu .

Pozostáva:

Kuchyňa: s komplet kuchynskou výbavou a servisom, dve chladničky, mikrovlnka, dva sporáky, konvektomat, kanvica, kuch. robot, krájače…..

Stravovacia časť zároveň aj priestor na trávenie voľného času: má k dispozícii 20 miest na jedálenské sedenie, gauč s kreslom pri krbovej piecke, TV satelitný prijímač, Hifi-veža. Spoločenská miestnosť má dva vstupy z kuchyne aj z nádvoria. Možnosť využitia aj ako banketová miestnosť.

Vstupná Hala: posedenie a úložné priestory na obuv a kabáty

Tri priestranné izby sú situované na poschodí, dve na prízemí.

Hygienické Vybavenie na chodbách : 3 WC+ vybavenie.

2 kúpeľne: umývadlá a sprchové kúty + vybavenie.