Monty Ranč

monty ranč

Pozývame Vás do rázovitej podhorskej obce Vyšehradné, časť Nitrianske Pravno. Obec leží na strednom Slovensku v okrese Prievidza, na hranici dvoch územných oblastí Hornej Nitry a Turca. Patrí medzi historicky najcennejšie lokality Prievidzského okresu. Nachádza sa 16 km severne od Bojníc a 11 km západne od Turčianskych Teplíc. Na sever sa rozlieha prekrásna prírodná scenéria Malej Fatry. Územie predstavuje časť zachovalých lesných spoločenstiev a je mimoriadne bohaté na výskyt chránených, vzácnych a charakteristických druhov fauny a flóry. Na našich jazdách nie je problémom stretnúť jeleniu, či srnčiu zver ba i medveďa hnedého.

monty ranč "Som kaleidoskop mysle, ponúkam svetlo, farbu, stály pohyb. Myslím, vidím, uháňam ladne a plynulo. Som stály len vo svojej nestálosti. Nespútaný svetskými okovami. Neviazaný pevne určenými cieľmi. Nezadržateľne cválam panenskou krajinou. DUCHOM NEPREMOŽENÝ – s večne slobodnou dušou."

Ja som Kôň


monty ranč

Ponúkame prenájom koní pre skúsených jazdcov ale aj začiatočníkov, vychádzky do prírody v sedle koňa, westernový štýl jazdy, čí viacdňové výlety na koni do prírody.

monty ranč

Pravidelne organizujeme letné tábory na koni pre deti a ponúkame aj možnosť víkendových pobytov pre rodičov s deťmi, aj pre skupiny.

monty ranč

Ponúkame ustajnenie koní a žriebät s možnosťou pastvy a výbehu, objazďovanie problémových koní, kurzy jazdeckého výcviku pre začiatočníkov.


Kontakt

Vyšehradné 885/32
972 13 Nitrianske Pravno

0905 454 508 - objednávky ubytovanie, letné tábory, kurzy, akcie
0905 453 830 - objednávky jazdy na koni len telefonicky

info@montyranc.sk